Toyota Highlander
2.5 AWD Hybrid Premium 7 pers. | Panodak | 20'' | JBL | Stoelgeheugen | 360 Camera | Head Up | BSM | Prijs Rijklaar!!
Direct kopen, basisprijs: € 69.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 69.945,-
LEASEPRIJS: € 1.152,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 13.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Toyota Highlander |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 AWD Hybrid Premium 7 pers. | Panodak | 20'' | JBL | Stoelgeheugen | 360 Camera | Head Up | BSM | Prijs Rijklaar!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 16 mei 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 32.256 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.152,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 69.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHR-99-B |
| Motorinhoud: | 2.487 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 690 kg |
| Gewicht: | 2.030 kg |
| Wielbasis: | 285 cm |
| Hoogte: | 176 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.720 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- camerabeeld in binnenspiegel
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Fabrieksgarantie
- full-LED koplampen
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Niet in gerookt
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel